Ayarlı Amerikan Park Modülü Nedir?

Amerikan park modülü ismi Amerika’da yasal bir zorunluluk olduğundan bu şekilde tabir edilmekte. Bildiğiniz gibi bu elektronik modüller sinyal lambalarının park lambaları ile beraber sürekli yanmasını sağlamasıyla meşhur. 3-4 adet çeşidi bulunmakla beraber en makbülü ayarlı amerikan park modülü.

Peki bunu içlerinden en kaliteli yapan nedir? Ayarlı amerikan park modülü sayesinde ışık şiddetini kısarak trafikte seyir esnasında sinyal lambası yanıyormuş kadar şiddetli ışık yanmayacağından dolayı özellikle akşam vakitleri sürekli yüksek ışık şiddetinde yanan sinyal lambaları ile modifiye yapacağım derken çirkin bir görüntü oluşturmamış olacaksınız. 

Ayrıca 5-10 lira ucuz diye aldığınız taş dirençlerin çok kısa ömrü olduğundan geliştirilmiş devreye sahip bu modül uzun ömürle keyifle kullanmanızı sağlayacaktır. Özellikten sıkıldığınızfa komple kapatabilir ya da parlaklığı en kısık ayara getirebilirsiniz.

Muayene sırasında da sök-tak işlemine gerek kalmadan anahtarı sayesinde komple kapatabilir ve uzun süreler keyifle kullanabilirsiniz.

Ayarlı amerikan park montajı ise elektronik konusunda bilgi sahibiyseniz çok zor olmamakla beraber bir oto elektrikçiye dakikalar içerisinde montaj ettirebileceğiniz bir üründür. Elektronik devrenin suyla temas edebilecek ya da sıcak alanlardan uzak durması daha sağlıklı bir kullanım olacaktır. Hızlı kargo ile aşağıdaki ürünü birkaç tık ile satın alabilirsiniz. Ayrıca ürünğn içinden montaj şeması da çıkmakta.

Bu makaleyi paylaş
Söz Sizde!
00