BMW Gizli Özellik Açma Nasıl Yapılır? Detaylı

BMW gizli özellik denilince akla her şeyden önce bunun araç için olumsuz bir etkisi olup olmadığı gelmektedir. Rahatlıkla söyleyebiliriz ki aracınıza hiçbir zarar vermez. Çünkü bu aracınızın performans ayarlarını değiştirmemekle birlikte yalnızca bazı özelliklerini aktif ettirmektedir.

BMW gizli özellikleri yüzbinlerce lira verdiğiniz aracınıza dakikalar içinde (15-45dk) profesyonel cihaz ile yerinizde bağlantı yapılarak, etrafınızdan duyduğunuz ve internette gördüğünüz gibi tüm fonksiyonları ile aktive edilebilir. Ekonomik olmasının yanısıra kapınızda nakit ya da kredi kartı ile de ödeme yapabilirsiniz. Böylelikle karma karışık onlarca güvenemeyeceğiniz cihaz sipariş edip kodlama bilgisiyle işlem yapılması yerine, güvenilir bir şekilde tüm gizli özelliklerin tadını çıkarabilirsiniz. Kafanızdaki tüm soru işaretlerinin çözülmesi için lütfen bu yazıyı sonuna kadar okuyun. BMW gizli özellik hangi modeller için var?, BMW gizli özellikleri nelerdir?, Gizli özellik açtırma kaç lira? tüm sorularınıza adım adım detaylı olarak cevap vereceğiz.

BMW Gizli Özellik Hangi Serilerde Açılabilir?

Aşağıdaki listede bulunan tüm modellere uygulanmakla beraber modellere göre bazı detay özellikler değişiklik gösterebilir. Ayrıca özelliklerden bazıları ekipman olarak mevcut değilse desteklemez. Örneğin, katlanır ayna yok ise otomatik katlanma açılamaması gibi.

BMW 1 Serisi (2004 model sonrası) F40/F20/F21/E81/E82/E87/E88

BMW 2 Serisi (2014 model sonrası) F22/F23/F87/F45/F46

BMW 3 Serisi (2005 model sonrası) E90/E91/E92/E93/F30/F31/F34/F35/F80

BMW 4 Serisi (2013 model sonrası) F32/F33/F36/F82/F83

BMW 5 Serisi (2003 model sonrası) E60/E61/F07/F10/F11/F18/G30/G31/F90

BMW 6 Serisi (2003 model sonrası)

BMW 7 Serisi (2001 model sonrası)

BMW 8 Serisi

BMW X1 Serisi (2009 model sonrası)

BMW X3 Serisi (2003 model sonrası)

BMW X4 Serisi (2014 model sonrası)

BMW X5 Serisi (2006 model sonrası) E70/F15/F85/G05

BMW X6 Serisi (2014 model sonrası)

BMW X7 Serisi

BMW Z4 Serisi

BMW i3 ve i8 Serileri

Geri Vitese Takınca Sağ Aynanın Aşağı İnmesi

Bu özellik bazı modellerde ayar olarak var iken bazıları için kodlama yapılması gerekmektedir. Basit olarak anlatmak gerekirse vitesi R konumuna getirdiğinizde park yerine rahat yanaşabilmeniz için sağ ayna aşağıya doğru iner ve D konumunda otomatik olarak eski haline gelir.

Hareket Halinde Video İzleme

NBT ekranlı araçlarda hareket halinde iken de video izlemeye izin verir.

Kapı Kolu Aydınlatmasının Geri Viteste Yanması

Aracınızda kapı kollarının altında bulunan mini ledlerin vites R konumunda iken yanmasını sağlar.

Sis Farlarının Viraj Farı Olarak Kullanılması

Sis farı bulunan araçlarda(LED sis farı bulunan BMW araçlarda desteklemeyebilir), direksiyonu sağ-sola çevirdiğinizde o taraftaki sis farlarının yanarak dönüşe yardımcı olması bir nevi viraj farı görevi görmesini sağlar.

Amerikan Park Ayarları

Amerikan park modülü nedir? yazımızda detaylı olarak bahsettiğimiz gibi aracın sinyallerinin parklarla beraber yanması. Fakat ekstra modüle gerek yoktur. Aynada bulunan sinyaller de tercihe bağlı olarak yakılabilir.

Angel Farların Detaylı Parlaklık Ayarı

Angelların detaylı olarak gizli özellik sayesinde açılarak detaylı ayarlanması. Burada detaylıdan kasıt parklar, kısa farlar yanıyorken ne seviyede yanacağı detaylı olarak ayarlanabilir.

Kadranda Dijital Hız Göstergesi

Kadranın alt kısmında dijital olarak anlık hızın görüntülenmesini sağlar.

Emniyet Kemeri İkazının Tamamen İptali

Araca bindiğiniz anda direkt uyarı vermeye başlayan ikaz uyarısı ve sesini tamamen kesebilirsiniz. Emniyet kemerinin sizin can güvenliğini sağladığını unutmayınız. Bu özellik bu açıdan önerilmez.

NBT Açılış Animasyonları

Orijinal NBT ekranı açılış sırasında M Performance, ALPINA logosu gibi seçeneklerden istediğiniz animasyon ile açılır. Ayrıca gösterge paneliniz gelişmiş ise, M Performance karşılama logosunu da aktif edebilirsiniz.

Hafızalı Start/Stop – Klima Modları

Start/Stop sisteminin sürekli açık kalması sinir bozucu olabilir. Bu özelliği her çalıştırmada kapatmaya gerek duymaksızın varsayılan olarak kapalı tutabilirsiniz. Ayrıca gizli özellik açma sayesinde klima ayarlarınızı da hafızaya alabilirsiniz.

Kapı Açılında Multimedya Durması

Aracınızın kapısını açtığınız anda otomatik olarak multimedya sistemi kapanacak ve sesini kesecektir. Ayrıca son ses dinlediğiniz bir müziği tekrar çalıştırmada ani bir şekilde duyup rahatsız olmamanız için ilk açılıştaki müzik sesini standart bir ayara alabilirsiniz.

Kapı Açıkken Camın Harekete Devam Etmesi

Normalde camı kapatırken kapıyı açarsanız cam kapama duracaktır. Fakat BMW gizli özellik ayarı sayesinde bunu iptal edebilirsiniz ve camınız kapanmaya devam eder.

Tek Tuşla Ayna Kapama/Cam Kaldırma

Bu özelliği kullanmak için tuşa uzun süre basmanıza gerek kalmadan aktif edebilirsiniz. 

NBT Video Destekleri

NBT ekrana yansıttığınız videoları bu özellik sayesinde mp4, OGG gibi formatlarda izleyebilir ayrıca USB üzerinden video oynatabilirsiniz.

BMW Gizli Özellik Açma Ücreti Ne Kadar?

Tüm bu özellikleri toplam 150 TL ile dakikalar içerisinde profesyonel sistemimiz ile aktif edebiliriz. Ayrıca konunun başında belirttiğimiz gibi ister yerinizde ister ofisimizde olsun kredi kartı ile farksız bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

İstanbul içindeki merkezi ilçelerde (Üsküdar, Kadıköy, Ümraniye, Beşiktaş, Şişli, Maslak, Bakırköy, Bahçelievler) işten döndüğünüzde ya da müsait olduğunuz bir vakit programınızı bölmeden randevu aldığınız saatte otoparkınızda adresinize gelerek +50 TL ücret ile hizmet verebiliriz.

Ya da İstanbul Çekmeköy’de bulunan ofisimizi ziyaret edebilir ve bu şekilde de gizli özelliklerin hepsini aktif ettirebilirsiniz. İki seçenek için de lütfen önceden whatsapp hattımız üzerinden randevu alınız. Sorularınızı sormaktan lütfen çekinmeyin. Biz her zaman buradayız.